MAXIN’S SPONZORING: MARTIN FORIŠ - TALENT SLOVENSKÉHO TROJBOJA, NA CESTE ZA SVOJIM SNOM

Už dávnejšie nám skrsla v hlave myšlienka, ako by sa mohol MAXIN’S Group angažovať a napomôcť rozvíjajúcim sa talentom dnešnej doby. V roku 2019 to bol práve GÁBOR BORÁROŠ, mladý a talentovaný MMA bojovník, ktorý patrí momentálne medzi najznámejšie osobnosti tohto športu na Slovensku. Na sklonku roku 2020 sme objavili Martina, ktorý si hneď získal naše srdce.

Kto je Martin?

Martin Foriš sa venuje silovému trojboju. Okrem toho, že je športovcom, je aj vojakom a študentom posledného ročníka odboru „zbraňové systémy a zbrane a ich časti“ na Akadémii ozbrojených síl. Vo svojich 23 rokoch má na svojom konte už množstvo dych vyrážajúcich úspechov, ktoré si zaslúžia nie jeden obdiv: 13x absolútny víťaz súťaže. 4x účasť na ME a spolu 7 medailí z ME. 12 slovenských rekordov v divízii Equip aj Raw.

Aktuálne patrí medzi najlepších juniorských pretekárov na Slovensku, no nebolo tomu tak vždy. Prvé výsledky sa objavili až po rokoch driny a množstve sklamaní. No ani to ho neodradilo na ceste za úspechom. Jeho hnacím motorom bola ešte tvrdšia disciplína a ešte väčšie odhodlanie bojovať a dostať sa na samotný vrchol. Jeho snom je reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta.

Pýtaš sa prečo sme sa rozhodli stať sa jedným zo sponzorov MARTINA FORIŠA, prispieť svojou maličkosťou a podporiť tento nespochybniteľný talent?

Pretože tam, kde sa spája bojovnosť, sila a vytrvalosť nesmie chýbať ani MAXIN’S Group

0
ABSOLÚTNY VÍŤAZ SÚŤAŽE
0
ÚČASŤ NA ME
0
MEDAILÍ NA ME
0
SLOVENSKÝCH REKORDOV
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com