MAXIN’S sponzoring... Quarantine live stream koncert MAJKA SPIRITA venovaný zdravotníkom

Tento QUARANTINE LIVE STREAM koncert, bol venovaný všetkým ľuďom, Čechom aj Slovákom, žijúcim doma aj vo svete.

Hudba nám prináša nielen umelecký zážitok, ale pozitívne ovplyvňuje zdravie a kvalitu života. Hudba vplýva na naše emócie, dokáže nás rozveseliť, posilniť a v tomto prípade hlavne zmobilizovať k činom.

Myšlienka vytvoriť takýto jedinečný projekt vznikla spontánne a nečakane, o to viac si vážime ľudí ako MAJK SPIRIT, ktorý opäť dokázal, že pomáhať druhým môžeme v akejkoľvek situácii, stačí len chcieť…

Celý výťažok poputuje tým, korí si najviac zaslúžia náš obdiv. Aj ty môžeš ešte stále dobrovoľne prispieť na jeden z transparentných účtov neziskových organizácií, ktoré pomáhajú nášmu zdravotníctvu.

 #KtoPomozeSlovensku, 
Transparentný účet: SK2683300000002901467117

Národný ústav detských chorôb deťom,
Transparentný účet: SK38 0900 0000 0051 5977 8810

Pokiaľ si nestihol tento live stream koncert, nezúfaj! Môžeš si ho pozrieť priamo tu a teraz na tomto linku. 

POZRIEŤ LIVE STREAM KONCERT

Je nám cťou, že MAXIN’S Group mohol byť súčasťou takejto jedinečnej myšlienky. Ďakujeme Majkovi Spiritovi a celému jeho tímu.

Ďakujeme aj Vám všetkým ľuďom, ktorým nie je ľahostajná aktuálna situácia, v ktorej sa nachádzame.  A najväčšie ĎAKUJEM patrí všetkým tým, ktorí sú v „prvej línii“ lekárom, zdravotným sestrám, zdravotníkom, predavačom, lekárnikom, policajtom, hasičom dobrovoľníkom, ale aj všetkým našim zamestnancom, ktorí naďalej odvádzajú kvalitnú a prvotriednu prácu.

 

 

PARTNERI PRENOSU:

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com