MAXIN´S Superhero team vs. ssi tvrdá liga
battle

V sobotu 21.9.2019, presne o 12:39 miestneho času sa uskutočnil dlho očakávaný legendárny súboj nášho MAXIN‘S Superhero teamu a Tvrdej ligy SSI… Roman vs. Lucia a ŽILINSKÉ BLATÍČKO… Lesopark Žilina … Ako to dopadlo? Čítaj ďalej.

Tak ako je zvykom aj my sme chceli spoznať svojich súperov vopred. A ako to docieliť? No predsa spoločným teambuildingom. V sobotu nám už nič nebránilo sa vydať na spoločný battle kto z koho.

Čo je vlastne za akciu to Žilinské blatíčko?
Vyše 500 účastníkov, z toho 43 tímov a medzi nimi aj ten náš. Trať dlhá 9,2 km a 45 prekážok, ktorými si prešiel každý jeden člen nášho tímu. Tento boj trval 2:18, ale dotiahli sme ho do úspešného konca.

A ako dopadli naši vyzývatelia? Tvrdá liga SSI pod vedením kapitánky Lucky nás predbehla o necelých 6 minút. Ale my to za prehru nepokladáme. Bolo nám cťou sa zúčastniť akcie, ktorá nie je o číslach – minútach a sekundách na stopkách. Je o pevnej vôli, vnútornej sile, túžbe sa nevzdať a prekonať seba samého. O tomto je celý tento pretek ako aj naša práca. Ísť do konca aj keď sú nám kladené pod nohy prekážky.

Okrem potu a výkonov nášho MAXIN‘S superhero teamu, sa celá akcia niesla v duchu zábavy a nezľakli sme sa ani my tej troške blate, aj keď už mimo súťaže. Ako sme sa mali a ako to všetko prebiehalo si môžeš pozrieť v našom videjku a fotkách.

Ďakujeme obom tímom za ich odvahu, nebojácnosť a jedinečné zážitky.

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com